27 czerwca 2018

xilix gel – zwalczanie szkodników drewna

xilix gel

xilix gel

Xilix gel

Xilix gel jest nowoczesnym preparatem służącym specjalistom do zwalczania szkodników drewna. Xilix to niezwykle skuteczny preparat owadobójczy do zwalczania larw takich drewnojadów jak: miazgowiec parkietowiec, kołatek, spuszczel oraz likwiduje termity i korniki.

Skuteczność preparatu

Skuteczność preparatu xilix została opracowana na podstawie normy EN599 (Trwałość drewna: Skuteczność działania zapobiegawczych środków ochrony drewna oznaczona w badaniach biologicznych), w celu zagwarantowania ochrony drewna przed zagrożeniami występującymi w klasie użytkowania 1, opisanymi w normie EN335, na podstawie znormalizowanych badań skuteczności działań zapobiegawczych:

– EN46 przed spuszczelem pospolitym,

– EN49 przed drwalnikiem,

– EN20-1 przed miazgowcem,

– EN118 przed termitami.

Aplikacja preparatu xilix gel

Xilix jest preparatem gotowym do użytku, jego aplikacja odbywa się przy pomocy: spryskiwania, natryskiwania specjalnymi agregatami oraz malowania. Jeżeli struktura drewna na to pozwala xilix aplikuje się bez konieczności wiercenia otworów aplikacyjnych. Xilix jest preparatem głębo penetrującym który działa dyskretnie i nie barwi drewna. Właściwości penetrujące i przenikające osiągnięto dzięki tikspotropowej formule która pozwala na nanoszenie stosunkowo grubych warstw bez spływania żelu.

Bezpieczeństwo

Preparat jest bardzo skuteczny i spełnia wymagania rygorystycznych norm jakościowych w zakresie wydajności i bezpieczeństwa użytkownika oraz środowiska naturalnego. Preparat xilix gel posiada certyfikat bezpieczeństwa CTB-P+ oraz „Certyfikat odpowiedzialnego preparatu“ który producent dostarcza dla każdego swojego preparatu gwarantując poszanowanie dla regulacji prawnych oraz bezpieczeństwo użytkownikom, mieszkańcom i środowisku.

xilix gel – zwalczanie szkodników drewna
4.4 (88%) 5 votes